Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Koszalińskie Targi Edukacji i Pracy w Boninie.

Koszalińskie Targi Edukacji i Pracy w Boninie.

Dnia 12 kwietnia 2024 r. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Boninie zorganizowały Targi Edukacji i Pracy w siedzibie placówki.

CEiPM Koszalin reprezentowały jednostki: Mobilne Centrum Informacji Zawodowej oraz Młodzieżowe Biuro Pracy. Targi Edukacji i Pracy umożliwiły uczestnikom zapoznanie się z kierunkami dalszego kształcenia. Uczestnictwo w przedsięwzięciu stanowiło również okazję do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy stałej i krótkoterminowej, zwiększenia świadomości w zakresie dokonywanych wyborów zawodowych oraz uzyskania informacji dotyczących możliwości założenia i prowadzenia działalności gospodarczej. Targi Edukacji i Pracy cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających – młodzieży, oraz kadry pedagogicznej.

 

Autor artykułu:

Kamila Gołębiowska – doradca zawodowy MCIZ Koszalin

Marianna Różycka – doradca zawodowy MCIZ Koszalin

Ewelina Kosowska – Pachura – pośrednik pracy/asystent EURES Koszalin

Renata Kwolek – doradca zawodowy ZSCKR im. Wincentego Witosa w Boninie

targipracy2

targipracy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.