Zespół Szkół Centrum KształceniaRolniczego im. W Witosa w Boninie 

mail: szkola@zsbonin.pl | tel/fax (094) 342-28-92

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli ZSCKR Bonin

rok szkolny 2023/2024

Lp

Imię i nazwisko

godziny

 

Dorota Kinga Grabarek

Wtorek 8:00-9:00

 

Cudak Anetta

Środa 9:45-10:45

 

Andryszczuk Agnieszka

Środa 7:50-8:50

 

Baranowska Magdalena

Poniedziałek 8:45-9:45

 

Bielecka-Skorna Magdalena

Poniedziałek 14:15-15:15

 

Borucka Barbara

Czwartek 16:00-16:30

 

Bączyk Hanna

Wtorek 11:30-12:30

 

Chady Katarzyna

Środa 8:50-9:35

 

Dampc Zbigniew

Poniedziałek 15:00-16:00

 

Diaczuk Marzena

Poniedziałek 15:16

 

Drożdż Magdalena

Poniedziałek 14:00-15:00

 

Dworski Paweł

Poniedziałek 10:30-11:30

 

Dybowska Joanna

Środa, czwartek 7:30-8:00

 

Eichhorn Anna

Poniedziałek 14:45-15:45

 

Furmański Paweł

Czwartek 7:008:00

 

Gostomczyk Barbara

Piątek 10:30-11:30

 

Gostomczyk Agnieszka

Czwartek 14:10-15:10

 

Górska Jolanta

Poniedziałek 12:30-13:30

 

Hądzyńska Alicja

Piątek 9:45-10:45

 

Kaczmarek Robert

Poniedziałek 9:15-9:45, środa 10:30-11:00

 

Kadela Barbara

Czwartek 13:30:14:00

 

Konczak Bożena

Środa 9:45:10:45

 

Konieczna Karolina

Wtorek 9:35-10:35

 

Kowalska Ewa

Czwartek 10:30-11:30

 

Kwolek Renata

Środa 11:00-12:00

 

Kwolek Zbigniew

Poniedziałek 8:00-9:00

 

Kozłowska Zofia

Poniedziałek 14:10-14:40

 

Karolewska Olga

Czwartek 7:45-8:45

 

Kępczyńska Katarzyna

Wtorek 7:30-8:00

 

Lampart-Kałużniacka Magdalena

Poniedziałek 11:30-12:30

 

Lemiesz Maciej

Poniedziałek 10:30-11:30

 

Langkafel Paweł

Środa 12:25-13:25

 

Langkafel Joanna

Piątek 7:00-8:00

 

Langer Edward

Poniedziałek 10:30-11:30

 

Momot Ewa

Wtorek 10:30-11:30

 

Majewska Marzena

Czwartek 12:25-13:25

 

Miłaszewska Orina

Wtorek 10:30-11:30

 

Niewiadomska Elżbieta

wtorek 12:25-13:25

 

Nji Foy Anita

Wtorek 18:00-19:00 internat

 

Ostrowska Danuta

Poniedziałek 14:00-15:00

 

Ostrowska Maja

Poniedziałek 13:00-14:00

 

Pawłowska Kinga

Środa 9:45-10-45

 

Pawlak Marek

Poniedziałek 13:00-14:0

 

Pławiński Andrzej

Czwartek 12:00-13:00

 

Poborski Dariusz

Wtorek 14:00-15:00

 

Popek Robert

Wtore 9:00-10:00

 

Raczkowki Adam

Piątek 8:45-9:45

 

Romański Marcin

Piątek 9:30-10:30

 

Sołtysiak Sylwia

Poniedziałek 9:00-10:00

 

Tomasz Zbigniew

Piątek 11:00-12:00

 

Tucka Laura

Wtorek 11:30-12:30

 

Ulatowski Dariusz

Czwartek 13:20-14:20

 

Umer Ewa

Piątek 9:40-10:40

 

Wojcieszek Joanna

Środa 12:00-13:00

 

Wiechowska Agnieszka

Środa 11:30-12:30

 

Woźniak Wojciech

Czwartek 8:30-9:30

 

Woźniak Andrzej

Wtorek 12:35-13:25

 

Wołk- Lasota Marta

Środa 14:15-15:15

 

Wronierska Danuta

Poniedziałek 14:10-15:10

 

Zając Witold

Poniedziałek 14:00-15:00

 

Kelm Marcin

poniedziałek 9:45-10:45

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.